نامه سرگشاده فعالین رسانه ای پنج گنج جنوب در خطاب ب مسئولین ۰
اشتراک گذاری مطلب

نامه سرگشاده فعالین رسانه ای پنج گنج جنوب در خطاب ب مسئولین

نامه سرگشاده  فعالین رسانه 
رسانه ها در اصل، صدای مردم و رکن چهارم دموکراسی هستند و باید در انعکاس واقعیت ها و ناهنجاری های اجتماعی و بهبود سطح آگاهی مردم کوشا باشند.
فعالیتهای رسانه ای در جنوب کرمان با وجود فعالین این حوزه توانسته است  بخش عظیمی از مطالبات مردم محروم و مظلوم منطقه را در حوزه های مختلف بیان نمایند .
اکنون رسانه ها و فعالین رسانه ای در هر شهرستان توانسته اند با هماهنگی بیشتر و همصدایی فارغ از دیدگاه حزبی و سیاسی شان صرفا دغدغه مردم را به گوش مسئولین برسانند و اینک پا را از شهر و منطقه خود فراتر نهاده و در سطح کلان دیدگاهها و نظراتشان را به مدیران ارشد القا کنند تا بتوانند گامی در جهت رفع معضلات و کمبودهای منطقه بردارند.
اکثر فعالین رسانه صرفا جهت احقاق حقوق پایمال شده مردم جنوب کرمان با قدرت و توانی مضاعف به نبردی جهت از بین بردن نابرابریها وارد شده اند و علی رغم بی مهریهایی که بعضا از سوی برخی مدیران دیده اند همچنان پابرجا هستند و روزبه روز توانمندتر شده اند.

این روزها در هول و ولای تغییرات سیاسی شاهد حمله مدیران ناکارآمد سازمان ها و ادارات به این سربازان جنگ نرم در منطقه مظلوم و کمتر توسعه یافته جنوب کرمان هستیم و آنگونه که شواهد نشان می‌دهد در صدد حذف  جوانان پاک فطرت و خوش فکر هستند.
لذا بر خود فرض می دانیم تا یکبار دیگر حمایت خود را از جریان مطالبه گر مردمی و انقلابی اعلام نماییم و نشان دهیم که حقوق پایمال شده مردم پنج شهرستان جنوبی قابل معامله در هیچ بنگاه سیاسی کشور نبوده و اجازه نمی‌دهیم تا با گزینه حذف، صدای مردم که همانا رسانه های مطالبه گر و مردمی هستند را خفه کنند.
اما سخنی با مدیران ؛ کارنامه و عملکرد شما مورد قضاوت قرار می گیرد ، اطلاع رسانی فعالیتهای شما بر عهده روابط عمومی شما و رسالت اصلی ما صرفا بیان نقصان در نحوه عملکرد شما در حوزه کاریتان خواهد بود و حزب،جناح و گرایشات سیاسی و شخصی شما هیچ تاثیری بر نوع بیان ما از عملکردتان نخواهد داشت، ما هیچ مشکل شخصی با احدی از مدیران و مسئولین نداریم ، بنابراین به جای تهدید و شکایت، عملکردتان را اصلاح کنید و ما را بعنوان بازوی خود قلمداد کنید، ما در کنار شما هستیم نه در مقابلتان !
نکته آخر ؛ از قضات شریف حوزه جنوب کرمان انتظار داریم در حفظ جایگاه مطالبه گری ، از رسانه های شناسنامه دار و فعالین دغدغه مند حمایت نمایند ،تا انگیزه مطالبه گری، جهت احقاق حقوق عامه از بین نرود .
 فعالین رسانه ای پنج شهرستان جنوب کرمان

۰ دیدگاه

ارسال دیدگاه

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی