مدیر آموزش و پرورش شهرستان کهنوج در جلسه کارگروه فضای مجازی عنوان کرد: تمهید ویژه برای برخورداری روستاها و نواحی محروم از برنامه‌های آموزشی اندیشیده شده است.
🔺به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان کهنوج، روز چهارشنبه 14 اسفند ماه 98 منصور دادور در جلسه کارگروه فضای مجازی با اشاره به اینکه آموزش و تربیت دانش آموزان از اولویت اصلی دستگاه تعلیم و تربیت است، بیان کرد: در ایام تعطیلات اضطراری، تمهید ویژه برای برخورداری روستاها و نواحی محروم از برنامه‌های آموزشی اندیشیده شده و راهبران آموزشی همان معلمان راهنمای سابق هستند که به همه مناطق روستایی سرکشی می‌کنند و بر امر آموزش نظارت دارند.

🔺وی با اشاره به ایجاد کارگروه فضای مجازی در آموزش و پرورش شهرستان کهنوج، گفت: تدریس تعدادی از همکاران خبره شهرستان و ارسال فایل تصویری آن برای همکاران،‌ دانش‌آموزان و اولیا، استفاده از پیامرسان‌های داخلی به‌منظور ایجاد گروه‌های آموزشی در رده‌های مختلف، ارائه تکالیف مهارت‌محور مبتنی بر بازی و یادگیری، بررسی آنلاین تکالیف درسی در بسیاری مدارس شهرستان  ، از جمله اقدامات در زمینه تداوم آموزش است.

🔺مدیر آموزش و پرورش شهرستان کهنوج، افزود: ایجاد کانال‌های مجازی برای پایه‌های اول تا ششم با حضور معلمان شهرستان برای بهره‌گیری از آموزه‌های سرگروه‌های آموزشی و تاکید بر فعالیت وبلاگ‌های مدارس و سایت‌های مجاز در حوزه آموزشی نیز از دیگر اقدامات ساماندهی امر آموزش مجازی بوده است.

🔺دادور با تاکید بر اینکه آموزش و پرورش بر فرآیند تدریس مجازی درشهرستان نظارت می‌کند، گفت: بازخوردها، گزارش‌ها و نظرسنجی‌ها از اولیا، دانش‌آموزان و معلمان صورت خواهد گرفت که به‌صورت مستمر انجام می‌شود و از آن‌ها به منظور استانداردسازی آموزش ها استفاده می‌شود؛ زیرا ما آموزش مجازی را به هر شکل قبول نداریم و باید مبتنی بر نظارت باشد.

منبع: کانال تلگرامی کهنوجیها