🔵 تشریح جزئیات تصدی منصب قضا ویژه مناطق محروم و استان های جنوب شرق کشور 

🔺به گزارش کهنوجیها ، رئیس دادگستری شهرستان کهنوج طی گفتگویی ضمن تبریک اعیاد خجسته ماه ذی الحججه، به فراخوان جذب داوطلبان تصدی منصب قضا ویژه مناطق محروم کشور اشاره کرد و افزود: اولویت پذیرش داوطلبان در شهرستان های بافت، ارزوییه، شهر بابک، رابر، سیرجان، استان هرمزگان می باشد. 

🔺وی گفت: اولویت پذیرش داوطلبان در شهرستان های جنوبی و شرقی استان کرمان، با شرط تعهد خدمت در استان های هرمزگان و سیستان و بلوچستان بلامانع می باشد. 

🔺رئیس دادگستری شهرستان کهنوج تصریح کرد: ثبت نام صرفا به صورت اینترنتی و از طریق سایت دادگستری استان کرمان و به نشانی dadgostari_ kr.ir و از مورخه ۲/ ۶/ ۹۸ لغایت ۹۸/۶/۲۱ انجام می پذیرد.

🔺سالاری افزود:  داوطلبان می توانند در صورت هر گونه سوال، در زمینه این آزمون، با شماره ۳۱۲۲۶۵۷۳ مدیر محترم آموزش دادگستری استان کرمان تماس حاصل فرمایند.

🔺رئیس دادگستری شهرستان کهنوج با اشاره به شرایط اختصاصی داوطلبان، گفت: کارکنان دستگاه های دولتی و خصوصی با دارا بودن حداکثر سابقه کار ۵ سال، مجاز به ثبت نام می باشند.    ( ملاک احتساب سنوات، روز ثبت نام می باشد)  

🔺سهراب سالاری گفت: داوطلبان رشته های حقوق و حقوق با گرایش های مختلف و یا فقه و حقوق یا الهیات با گرایش فقه و مبانی حقوق اسلامی، کارشناسی ارشد در رشته های معارف اسلامی و حقوق ( در هر یک از گرایش ها) ،  کارشناسی ارشد در رشته های الهیات، معارف اسلامی، و ارشاد با گرایش فقه و مبانی حقوق اسلامی، سطح دو حوزوی یا بالاتر می توانند در این آزمون شرکت نمایند.

🔺وی به اولویت های پذیرش این آزمون اشاره کرد و افزود: دانش آموختگان و دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی در گرایش های رشته حقوق، مشروط به داشتن کارشناسی حقوق، دانش آموختگان مقطع کارشناسی حقوق با معدل ۱۶ و بالاتر، سایر دکانش آموختگان و دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی حقوق یا رشته های مرتبط، می باشد. مهلت ثبت نام تاریخ 98/6/31تمدید گردید. 

✏️تنظیم خبر :امین وثوقی
@kahnujiha