فرماندار و مدیر آموزش و پرورش شهرستان کهنوج در پیامی مشترک، هفته ی شوراهای آموزش و پرورش را تبریک گفتند.

✅به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان کهنوج، متن پیام به شرح زیر می باشد:

 بسم الله الرحمن الرحیم

🔹مشارکت در امر آموزش و پرورش موضوع بسیارمهمی است که از دیرباز مورد توجه کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه بوده است به طوری که این کشورها پیشرفت سریع فرهنگی و علمی خود را مدیون امر مشارکت می دانند.

🔸در 26 دیماه 1372 پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، یکی از مهمترین و مترقی ترین قوانین، با عنوان (قانون تشکیل شوراهای آموزش وپرورش) در مجلس شورای اسلامی تصویب شد تا با عمومی کردن مسائل آموزش و پرورش، زمینه حرکت به سوی عدم تمرکز و مشارکت در تصمیم گیری در این بخش مهیا گردد.

🔹در این راستا شورای آموزش و پرورش به عنوان یک مرکز مهم همفکری و مشورتی برای تحقق اهداف والا و مقدس نظام تعلیم و تربیت اسلامی است و این شورا درپرورش نیروی انسانی و رهنمون ساختن وی به سوی حیات طیبه ، نقشی مهم و بی بدیل داشته و خواهد داشت.

🔸اینجانبان ضمن گرامیداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش(۲۴ لغایت ۳۰ دیماه) ، از تلاش های صادقانه اعضای معزز شورا ، مدیران واحدهای آموزشی ، همکاران عزیز و گرانقدر فرهنگی و اولیای محترم دانش آموزان تقدیر و تشکر نموده و آرزو داریم همچون گذشته تمامی عزیزان با همفکری،  همکاری و با ارائه نظرات و پیشنهادات خود از هیچ تلاشی در پر بار نمودن جلسات شورا دریغ نکرده و هم چنان آموزش و پرورش شهرستان را از نظرات ارزشمند خویش بهره مند سازند.

🔹در سالی که به نام رونق تولید ملی مزین گشته ، توفیق عزیزان را در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت توجهات حضرت ولی عصر ( عج ) و منویات مقام معظم رهبری و دولت کریمه تدبیر و امید از خداوند متعال خواهانیم .

 ▪وحدت عیدی                                                                                  
فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان کهنوج

 ▪منصور دادور                    
مدیر آموزش وپرورش شهرستان کهنوج و دبیرشورا