حجت الاسلام و المسلمین محمد احمدیوسفی مدیر مسئول نشریه خرما در پیج اینستاگرام نشریه خرما نوشت :

بی مهری نسبت به فرزند شهید شهسواری

🔻شاید کسی باور نمی کرد آن حنجره تربیت شده مکتب حسینی در اسارت رژیم بعث آنطور رجز می‌خواند و از اسلام و مکتب شیعه دفاع می‌کرد روزی فرزندش مورد بی مهری قرار گیرد. 

🔻آری شهید شهسواری فرزند جنوب کرمان نماد صلابت و مقاومت در کشور برایش رمان نوشته شد، فیلم ساخته شد و یادواره های متعددی گرفته شد.

🔻اما در روزی که فرزند شهید که با تحصیلات عالیه و در رشته خودش منحصر بفرد بعنوان سرپرست فرمانداری قلعه گنج منصوب شد، عده ای همه آن گذشته ها را فراموش کردند و به یکباره خودشان را در کمال کج خلقی و بی تقوایی به مردم معرفی کردند.

🔻اگر این امنیت و صلابتی امروز بر جمهوری اسلامی حاکم است و کمال آرامش برای همه محقق شده است حاصل خون شهسواری هاست که این افراد را باید از خواب غفلت بیدار کرد.

🔻فرزند شهید شهسواری نه خودش را ژن برتر می‌داند و نه اینکه سهمش را از سفره انقلاب می‌خواهد بلکه مثل بقیه جوانان این مرز و بوم صاحب تحصیلات عالیه با رزومه علمی، اخلاقی و مدیریتی است که می‌تواند خدمت کند و باید زمینه خدمت برایش فراهم گردد.

🔻لذا با قاطعیت از تصمیم استاندار محترم کرمان، نماینده محترم مردم پنج شهر جنوبی دفاع کرده و بخاطر این انتصاب دستشان را به گرمی فشرده و تقدیر و تشکر می نماییم. و برای دکتر شهسواری جوان هم آرزوی موفقیت و سربلندی داریم.

🇮🇷رسانه ی مردمی #رودبار_جنوب