بیانیه اتاق اصناف شهرستان کهنوج به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

✅دهه مبارک فجر به معنای پاسداشت حماسه ملتی است که با عزمی راسخ برای تحقق استقلال و آزادی و با تمسک به ارزشهای اسلامی و روحیه استکبار‌ستیزی به پاخواست و سرنوشتش را با عنایت به آیه «إِنَّ اللّهَ لاَ یُغَیِّرُ مَا بِقَوْمٍ حَتَّى یُغَیِّرُواْ مَا بِأَنْفُسِهِمْ» خود به دست گرفت.

✅یکی از بزرگترین جرائم و گناهان رژیم محمّدرضا پهلوی، عبارت بود از این‌ که کشور را از لحاظ سیاسی، فنّی، صنعتی و اقتصادی، وابسته نگهداشت و وابسته‌تر کرد. مردم کشورمان به نیکی دریافتند کلید پیشرفت و توسعه در تمامی زمینه‌های سیاسی، فرهنگی و اقتصادی اتکا به توان و نیروی داخل است لذا انقلابی را رقم زدند که اصیل‌ترین و مردمی‌ترین انقلاب قرن نام گرفت و منشأ تحولات بزرگ در جهان اسلام شد.

✅گرچه آمریکا و اسرائیل به عنوان دشمنان آشکار و قسم خورده نظام از همان روزهای ابتدای انقلاب از جنگ، ترور، توطئه، تفرقه‌افکنی و تحریم علیه ملت مظلوم ایران فروگذار نکردند اما به رغم تمامی دسیسه‌ها نهال انقلاب به درختی تنومند تبدیل شده است که امروز نقش پررنگ و حیاتی ایران در منطقه و جهان ایفا می‌کند و خار چشم آمریکا شده است تا آنکه کار را به جایی رسانده که رئیس جمهور نادان آمریکا برای رسیدن به اهداف خود دست به ترور کور بزند و یکی از سرداران و مسئولان نظامی کشور را ناجوانمردانه به شهادت برساند که این خود گواهی بر استیصال و ضعف آمریکا در مقابله با ملت ایران است.

✅امروز وظیفه اصلی همه مسئولان و مردم شریف ایران است که دستاوردهای ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی را برای نسل‌های آینده بهتر و بیشتر تشریح کنند.

🔺 یکی از بهترین فرصت‌ها برای انتقال مفاهیم انقلابی و همدلی ملت، حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن است. اصناف فهیم و با بصیرت که به تعبیر حضرت امام (ره) بازوان ستبر انقلاب اسلامی‌اند و یکی از ارکان اصلی به ثمر رساندن انقلاب به شمار می‌آیند همواره در تمامی عرصه‌ها در حمایت از نظام و رهبری از هیچ کوششی فروگذار نکرده‌اند و در سخت ترین دوران تحریم آرامش و رونق را به بازار برگردانند.

✅حضور سیل آسا و پر شکوه ملت حماسه ساز ایران اسلامی و خصوصاً خانواده اصناف کشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن و پس از آن شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی پیام لبیکی به رهبر فرزانه انقلاب و پاسخی دندان‌شکن به سردمداران کفر جهانی، در مقابله با زیاده‌خواهی‌های استکبار و در جهت تقویت صیانت از دستاوردهای ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهد بود.

✅اتاق اصناف ایران با استعانت از خداوند متعال از تمامی ظرفیت‌ها و هم‌افزایی مجموعه‌های خود برای باشکوه‌تر برگزار کردن راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات دوم اسفند ماه