پایگاه خبری جازموریان

کهنوج، رودبارجنوب، قلعه گنج، منوجان، فاریاب

بوسه کمپین هلیل بر دستان مسئولین شرافتمند.

  • ۲۵۶

‍ بوسه کمپین هلیل بر دستان مسئولین شرافتمند. 
https://t.me/haliljazmorian1395
                                                     به نام خدا 
یکی از وکلای با سابقه جیرفت از قول آقای کارزاری قاضی دادگاه تجدیدنظر کرمان تعریف  کرد :  
در زمانی که رئیس دادگستری بردسیر بوده و آقای فایض فرخی فرماندار بردسیر بوده است ، تصویب می نمایند که چند حلقه چاه در بردسیر کنده شده و آب آنها به رفسنجان برود.
 آقای کارزاری چادری در کنار جایگاه چاه بر افراشته و می گوید " من نه به عنوان رئیس دادگستری ، بلکه به عنوان یک شهروند بردسیری با جابجایی آب از زادگاهم به شهر دیگر مخالفم واز این اینجا تکان نمی خورم تا بیایند و مرا بازداشت کنند ! " 
آقای فایض فرخی می گوید بیا و بخاطر من با این طرح مخالفت نکن ، چون من قول داده ام و  آبروی من در گرو انجام این پروژه است!  
آقای کارزاری در پاسخ میگوید من تنها منافع پدر و مادر پیر و همشهریهایم را در نظر می گیرم و هیچ کاری به  منافع شما و دیگران ندارم!.
اینقدر در چادر مانده بود که طرح جابجایی آب بطور کامل لغو شده بود و در آن مدت نشستهای اداری و مذاکرات هم در همان چادر برگزار می گردیده! !
ناگهان یاد یکی از دوستان افتادم که هنگامی که از او خواستیم عکسی با اعضای کمپین هلیل بگیرید گفت : من زیر یک استعلام هستم ( منتظر تائید صلاحیت هستم ) و اگرعکسم را ببینند صلاحیتم را تائیید نمیکنند !!! 
خیلی عصبانی شدم و دست روی شانه اش زدم و گفتم برو نمیخواهیم عکس از تو داشته باشیم !
 ولی بدان آدمی به این ترسوئی که برای حفظ حقوق شهرش حاضر نیست حتی یک عکس هم بگیرد ، هیچ اعتبار و ارزشی بین مردم ندارد ، حتی اگر وزیر یا رئیس جمهورر بشود ! 
 هرچند آدم مغروری هستم و از چاپلوسی بیزارم و تاکنون دست هیچ کس را نبوسیده ام و نخواهم بوسید ، اما با افتخار دست آقای کارزاری را می بوسم که آب و خاک و مصلحت پدر و مادر و همشهریانش را ، به موقعیت و میز و پستهای 2 روزه نفروخت ! 
 حالا کدامیک از شما مسئولین شهرستانهای رابر و 7 شهرستان جنوبی کرمان و دلگان و ... که اینهمه دم از دلسوزی می زنید ، مرد مردانه نظر خودتان را صراحتا" و بدون ترس در مورد پیامدهای ناگوار خشک شدن هلیل و تالاب  جازموریان بیان کرده اید؟
 چند بار به این تجاوز رسمی به حقوق خود و فرزندانتان اعتراض کرده اید؟ 
مگر از قدیمهای خود نشنیده اید ملک و ناموس تعارف و گذشت ندارد ؟! 
تا کی بخاطر ترس بیهوده دچار خودسانسوری و خفقان هستید؟

مگر نه این است که پس از بازنشستگی باید در میان همین مردم زندگی کنید و آن زمان ، حتی اجازه نخواهند داد درب کشو میز مدیریتی را که روزگاری در اختیار شما بوده و به رئیس بعدی رسیده است را ، باز کنید؟!
بنا براین، زمان آن است که تنپوش بردگی را در آورده و جامه آزادگی بر تن کرده و نام خود را در دفتر مبارزات مردمی هلیل جاودانه سازید. 
 چه آنکه نام مسئولین مزدور و خیانت پیشه  گرد آوری شده و به زودی در اختیار مردم گذاشته خواهد شد. 
     با سپاس 
   فرود  رفعتی      
   کمپین هلیل و جازموریانhttps://t.me/haliljazmorian1395

نظرات: (۰) هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی